MYRIAD EL patsientidele
 • ELi patsientide proove saab analüüsida ELi territooriumil. EndoPredict ja Prolaris tehakse ainult EL-us meie partnerlaborites Kreekas ja Austrias. Teised Myriad testid tehakse USA laborites, mis vastavad in vitro diagnostikaseadmete direktiivile (98/79/EÜ) ja on CE-märgisega.

  Hakka partnerlaboriks Baltimere regioonis.

  Lisateabe saamiseks kirjuta: jkristall@genextest.com

RINNANÄÄRMEVÄHK

 • EndoPredict® on Maailmas ainus test, mis vastab järgmisele olulisele kliinilisele küsimusele ...

  • Kas keemiaravi saab vältida? (individuaalne risk 10 aasta pärast)
  • Mis on keemiaravi absoluutne kasu? (individuaalne keemiaravist kasu)
  • Kas hormonaalset teraapiat saab lõpetada 5 aasta pärast? (individuaalne risk kuni 15 aastat)

  … EndoPredict on loodud rinnavähihaigete ravi optimeerimiseks.


  EndoPredict on teise põlvkonna geeniekspressiooni test – uusim rinnavähi retsidiivi ennustamise test. See on mõeldud menopausijärgses ja premenopausis naistele, kellel on varane (mittemetastaatiline) ER+, HER2- rinnavähk koos metastaasidega lümfisõlmedesse või ilma.

  EndoPredict mõõdab täpselt spetsiifiliste geenide aktiivsust, mis mõjutavad ka vähi kasvu, mille tulemuseks on 12-geeniline molekulaarskoor. See võimaldab teha järeldusi vähi prognoosi (retsidiivi) kohta. Kõrgemad punktisummad on seotud suurema riskiga. Madala riskiga patsiendid saavad piirata ainult hormanaalraviga ning vältida üleravimist.

  EndoPredict patient leaflet_ENG.pdf
  EndoPredict_HCP_Premenopausal brochure_ENG.pdf

EESNÄÄRMEVÄHK


 • Prolaris annab teie vähi kohta uut teavet, mida ükski teine test ei suuda. Prolarise test võib määrata, kui ainulaadne ja agressiivne on Teie eesnäärmevähk. Teie Prolarise skoor annab vähi kohta individuaalset teavet, mis aitab Teil ja Teie arstil välja töötada sobiva raviplaani.

  Prolaris annab vastused Teie kõige olulistemale küsimustele
  • Milline on oht, et vähk levib väljaspool eesnääret?
  • Kui suur on risk surra eesnäärmevähki?
  • Kuidas tuleks minu vähki ravida – kas ma olen aktiivse jälgimise kandidaat? - Kas peaksin kaaluma aktiivravi?

  PROLARIS_patient_Brochure_EN.pdf

PERSONALISEERITUD MEDITSIIN

 • Myriad Geneticsi MyChoice CDx Plus HRD Companion diagnostiline test on teatud tüüpi DNA-test, et teha kindlaks, kas PARP-i inhibiitori ravi on teie jaoks õige.
  MyChoice CDx Plus pakub selgeid vastuseid HRD olekule, andes teile kas HRD- või HRD+ tulemuse.
  • HRD- tulemus tähendab, et teil on PARP-i inhibiitorravist vähem kasu. Teie arst selgitab teile teie võimalusi, mis võivad hõlmata ühe PARP-i inhibiitori manustamist.
  • HRD+ tulemus tähendab, et peaksite saama kasu laiemast valikust PARP-i inhibiitoritest ja teie arst arutab, milline neist on teie jaoks parim.

  Myriad Genetics MyChoice® CDx Plus testi töötas välja ja määras jõudlusnäitajad kindlaks kampaania Myriad Genetic Laboratories, Inc. ning test on kooskõlas in-vitro diagnostikaseadmete direktiiviga (98/79/EÜ) ja sellel on CE-märgis. Myriad on sertifitseeritud 1988. aasta Clinical Laboratory Improvement Muudatuste (CLIA-88) alusel ja on kvalifitseeritud teostama keerukaid kliinilisi laboratoorseid katseid. Myriad järgib mitmeid rahvusvahelisi standardeid, sealhulgas ISO 13485:2016 ja ISO 15189: 2012.


  MyChoice CDx Plus Patient Brochure_02_22_ENG.pdf

  MyChoice CDx Plus_HCP_Safe decisions brochure_ENG.pdf

 • BRACAnalysis CDx® on FDA poolt heakskiidetud test BRCA1 ja BRCA2 (germline) geenide variantide jaoks, mille eesmärk on teavitada patsiendi sobivust PARP inhibiitorite Lynparza® (olapariib) ja Zejula® (niraparib) ravimitega.

  BRACAnalysis CDx® on CE-märgisega test, mis on loodud vastama kehtivatele standarditele ning Euroopa direktiivi 98/79/EÜ (in vitro diagnostikameditsiiniseadmed) üldistele ohutus- ja toimivusnõuetele. Vastavusdeklaratsiooni väljastamise eest vastutab Myriad Genetic Laboratories, Inc.

  BRACAnalysis CDx (Europe) Technical Specifications.pdf

PÄRILIKUD VÄHIHAIGUSED


 • Patsiendi päriliku vähiriski tundmine on raviotsuste tegemisel ülioluline. Ühendades nii geneetilise testi staatuse kui ka isikliku vähi perekonna ajaloo, MyRisk onl päriliku vähiriski testimise järgmise põlvkonna test.
  MyRisk on mitme geeniga paneeltest, mis aitab määrata teie patsiendi vähiriski, keskendudes üheteistkümnele levinumale vähile.

  RiskScore® . lisatakse tasuta MyRisk testi tulemustele. RiskScore® on kliiniliselt kinnitatud algoritm, mis ennustab naise järgmise 5-aasta ja terve elu vältel rinnavähi tekkimise riski

  MyRisk Plus HCP Brochure_05_22_EN.pdf


 • RiskScore® is a clinically validated algorithm that predicts a woman’s remaining 5-year and lifetime risk of developing breast cancer at no additional cost (as the additional option for MyRisk test).