Slider

Myriad

Myriad

GENEXTEST OÜ ON MYRIAD INC. AMETLIK TURUSTAJA EESTIS JA VENEMAAL.

Myriad pakub tervishoiuteenuse osutajatele geneetilisi, prognostilisi ja personaliseeritud meditsiinilisi teste, et aidata hinnata patsiendi suurenenud vähiriski, haiguse agressiivsust, arvutada kemoteraapia efektiivsust ja selgitada välja patsiendid, kes on teatud ravi jaoks kõige sobivamad.

Rinnanäärmevähk

EndoPredict® on Maailmas ainus test, mis vastab järgmisele olulisele kliinilisele küsimusele ...

  • Kas keemiaravi saab vältida? (individuaalne risk 10 aasta pärast)
  • Mis on keemiaravi absoluutne kasu? (individuaalne keemiaravist kasu)
  • Kas hormonaalset teraapiat saab lõpetada 5 aasta pärast? (individuaalne risk kuni 15 aastat)

… EndoPredict on loodud rinnavähihaigete ravi optimeerimiseks.

Eesnäärmevähk

Prolaris® on molekulaardiagnostiline test, mis mõõdab eesnäärme kasvaja proliferatsiooniga seotud geenide ekspressioonitaset haiguse ennustamiseks. Eesnäärmevähi agressiivsuse määramiseks võib Prolarist kasutada koos teiste kliiniliste parameetritega.

Pärilikud vähihaigused

Myriad myRisk® Hereditary Cancer on 35-geeniline paneel, mis aitab kindlaks teha patsiendi riski, hinnates mitmeid pärilikke vähisündroome, keskendudes kaheksale primaarsele vähikoldele.

RiskScore® on kliiniliselt kinnitatud algoritm, mis ennustab naise järgmise 5-aasta ja terve elu vältel rinnavähi tekkimise riski. Lisatakse tasuta MyRisk testi tulemustele.

The BRACAnalysis® test hindab inimese päriliku rinna- või munasarjavähi tekkeriski, tuginedes teatud mutatsioonide leidmisele BRCA1 ja BRCA2 geenides.

COLARIS® testimisel hinnatakse inimese riski päriliku jämesoolevähi tekkeks ja naise riski päriliku emaka või endomeetriumi vähi tekkeks, tuvastades haigusi põhjustavaid mutatsioone MLH1, MSH2, MSH6 ja PMS2 geenides.

COLARIS AP® test hindab inimese pärilikke kolorektaalsete polüüpide ja vähi tekkimise riski, tuvastades mutatsioonid APC ja MYH geenides.

Personaliseeritud meditsiin

myChoice CDx on esimene ja ainus FDA poolt heakskiidetud test, mis määrab homoloogse rekombinatsioonipuudulikkuse seisundi, tuvastades BRCA1 ja BRCA2 geenide variandid ning hinnates genoomset ebastabiilsust kolme kriitilise biomarkeri abil: heterosügootsuse kadu, telomeerilides alleelne tasakaalutus (telomeric allelic imbalance) ja suuremahulised DNA järjestuse ümberkorraldused (large-scale state transitions).

myChoice CDx aitab tuvastada patsiendid, kes saavad PARP-i inhibiitoritest kõige tõenäolisemalt kasu. See on ainus kaubanduslikult saadaval olev kasvaja test, mis on välja töötatud suurte ümberkorralduste tuvastamiseks, mis moodustavad 5% kõigist munasarjavähi mutatsioonidest.

Testi tulemusi võib kasutada abivahendina, et teha kindlaks kas munasarjavähiga patsiendile, kellel on rekombinatsioonipuudulikkuse staatus, sobiks ZEJULA® (nirapariib) ravim.

 

BRACAnalysis CDx® on FDA poolt heakskiidetud test BRCA1 ja BRCA2 (germline) geenide variantide jaoks, mille eesmärk on teavitada patsiendi sobivust PARP inhibiitorite Lynparza® (olapariib) ja Zejula® (niraparib) ravimitega.

Санкт-Петербург, ул. Литовская, д. 17, литер А

No Fields Found.